Çözüm Ortaklarımız

İSTAC

İstanbul Tahkim Merkezi
İSTAC / İstanbul Tahkim Merkezi

MYA

Mesleki Yeterlilik Akademisi
MYK belgesi almak amacı ile sınavlara katılacak olan adaylara yönelik uzaktan mesleki yeterlilik, mesleki eğitim ve mesleki gelişim video eğitim sistemidir. Akademi, iş gücü kaybı olmadan 18 Sektörde 279 meslek dalında belgeye ulaştırdığı her çalışan için işverene 627 TL ceza yerine sınav, belge ve 54 aya varan işveren SGK prim teşvikine ulaştırmaktadır. MYA ve Türkİnşa, akademinin geliştirilmesi, yaygınlaştırılması, eğitim setlerinin indirimli olarak üyelere sunulmasına yönelik protokol imzalamıştır.

PROKON

PROKON Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş.
PROKON, Türkiye'de ve Yurtdışında planlama, fizibilite çalışmaları, mühendislik ve mimarlık hizmetleri, inşaat yönetimi ve kontrollük hizmetleri sunan entegre, bağımsız bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır.

ARTIELLİ GROUP

Deneyim ve Birikimin Paylaşıma Dönüştüğü
Çözüm Ortaklığı
+50 yaşın tecrübesi ile Amacımız, yurtiçi ve yurtdışında, yerli veya yabancı firmalara uluslararası standartlarda savunma sanayi, gayrimenkul geliştirme, değerleme, fizibilite, uyuşmazlık, tahkim, arabuluculuk, güvenli ve kaliteli inşaat üretimi ile inşaat hukuku sorunlarının çözümünde hizmet sunmaktır.

İnşaPORT

İnşaat Platformu
İnşaat Sektörünün Yükselen Portalı inşaPORT En geniş kapsamlı inşaat sektörü haberlerine ulaşmak için ideal adresiniz. İnşaat, ürün haberleri, sektördeki etkinlikler ve daha fazlası "İnşaat" gündeminden uzakta kalmayın...

İHALE DERGİSİ

ISSN 1305-256X
4734 numaralı Kamu İhale Kanuna tabii yapım, mal, hizmet, danışmanlık ve 2886 Kanuna tabii inşaat ihaleleri ve diğer istihbarati ihale ilanlarına ulaşabilirsiniz. Yapım İhalelerinde yapılan tüm ihaleler ve tüm tekliflere ulaşabilir; her tekliflerin tenzilat oranına, İşin yaklaşık maliyet ve sınır değerini de görebilirsiniz. Sınır değere göre en uygun teklifi vermiş olan firmanın iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. İşin sözleşme durumu öğrenebilirsiniz. 2004 yılından bu güne yapılmış tüm yapılmış yapım ihalelerinin sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Firmalar bölümünden Türkiye 'de aktif olan inşaat firmalarının iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kamu ihale kanunundaki değişiklikleri ve tebliğleri görebilirsiniz.