Çözüm Ortaklarımız

İSTAC

İstanbul Tahkim Merkezi
İSTAC / İstanbul Tahkim Merkezi

MYA

Mesleki Yeterlilik Akademisi
MYK belgesi almak amacı ile sınavlara katılacak olan adaylara yönelik uzaktan mesleki yeterlilik, mesleki eğitim ve mesleki gelişim video eğitim sistemidir. Akademi, iş gücü kaybı olmadan 18 Sektörde 279 meslek dalında belgeye ulaştırdığı her çalışan için işverene 627 TL ceza yerine sınav, belge ve 54 aya varan işveren SGK prim teşvikine ulaştırmaktadır. MYA ve Türkİnşa, akademinin geliştirilmesi, yaygınlaştırılması, eğitim setlerinin indirimli olarak üyelere sunulmasına yönelik protokol imzalamıştır.

Artıelli Group

Deneyim ve Birikimin Paylaşıma Dönüştüğü
Çözüm Ortaklığı
+50 yaşın tecrübesi ile Amacımız, yurtiçi ve yurtdışında, yerli veya yabancı firmalara uluslararası standartlarda savunma sanayi, gayrimenkul geliştirme, değerleme, fizibilite, uyuşmazlık, tahkim, arabuluculuk, güvenli ve kaliteli inşaat üretimi ile inşaat hukuku sorunlarının çözümünde hizmet sunmaktır.

İnşaPORT

İnşaat Platformu
İnşaat Sektörünün Yükselen Portalı inşaPORT En geniş kapsamlı inşaat sektörü haberlerine ulaşmak için ideal adresiniz. İnşaat, ürün haberleri, sektördeki etkinlikler ve daha fazlası "İnşaat" gündeminden uzakta kalmayın...