18 Temmuz Salı, 2017 19:07 314

15 TEMMUZ YÜCE TÜRK MİLLETİNİN VATANINA SAHİP ÇIKTIĞI BİR DESTANDIR

Türkiye’nin en büyük inşaat müteahhitleri işveren sendikası olan TÜRK İNŞA 1200’ den fazla üyesi ile 41 yıldır olduğu gibi şimdi de ülkesinin ve devletinin bölünmez bütünlüğünün yanında olup, paralel devlet yapılanması- fetullahçı terör örgütü gibi hainlerin karşısındadır.

TÜRK İNŞA 15 Temmuz’u unutmayacak ve unutturmayacaktır.

15 Temmuz’un kökleri şanlı tarihimizden gelen devletimiz için bir milat olduğuna inanıyoruz.

15 Temmuz hain darbe girişimi sadece bir darbe kalkışması olmayıp bir işgal girişimidir.

15 Temmuz’ da paralel devlet yapılanması-hain fetullahçı terör örgütü, devletimizi ele geçirmeye, milleti tahakküm altına almaya kalkışmış ise de karşısında İstiklal Harbimizin ruhunu bulmuştur. Hain terör örgütü ve onun iç ve dış destekçilerinin işgal girişimine karşı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde kazanılan İstiklal Harbinde olduğu gibi karşılık verilmiştir.

Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, Gazi Meclisimiz, Başbakanımız, siyasi partilerimiz ve sivil toplum örgütleri ile yazılı ve görsel basının gayretleri ve birlikteliği ile tarihimizde örneği görülmemiş hainliğe karşı destan yazılmıştır.

Yüce Türk Milleti, nereden gelirse gelsin, baskı ve zulme boyun eğmez, korunacak vatansa, korku nedir bilmez, hürriyeti için can verir.

Bu millet var oldukça hiçbir güç ülkemizi işgal edemez.

Ülke ekonomimiz de bu saldırıdan olumsuz etkilenmiş ise başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve hükümetimizin aldığı önlem ve tedbirlerle kısa sürede toparlanmıştır.

Bir daha devletimizin ve milletimizin benzeri hainliklerle karşılaşmaması için Cumhuriyetimizin temel ilkelerinden ayrılmadan bir bütün olmalıyız.

TÜRKİYE RESMİ SEKTÖR İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ İŞVEREN SENDİKASI OLARAK HER ZAMAN DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ.

15 Temmuz şehitleri ve canını feda eden bütün şehitlerimize Yüce Allahtan rahmet dileriz. Ruhları şad olsun.

15 Temmuz gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Kahraman şehitlerimizden, gazilerimizden ve onları yetiştiren asil Türk Milletinden Yüce Allah razı olsun.

TÜRK İNŞA olarak haince planlanmış darbe girişimini savuşturan asil Türk Milletinin önünde saygıyla eğiliyoruz.

TÜRKİYE RESMİ SEKTÖR İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ İŞVEREN SENDİKASI (TÜRK İNŞA)

Bağlar Cad. No: 234/6 Çankaya/Ankara

TELEFON: 0312 419 57 94-95 E-MAIL: info@turkinsa.org.tr

}